22-02-2017

“Розгорнута книга нагадує птаха в польоті, є в цьому щось хвилююче і значуще. Розгорнута книга – як розпростерті крила. Я заглиблююсь в неї і відчуваю, що крилатію сам”. (В. Базилевський)

Я не помилюся, що ці слова можна сказати і про читача Ківерцівської районної бібліотеки Хмілевського Леоніда Миколайовича, жителя села Дерно. Так, я не оговорилася, саме Дерно. Позмінна робота дозволяє йому 2-3 рази на місяць долати тридцяти кілометрову відстань, щоб знову побачити “крила книги” нової, цікавої, пізнавальної. Ще у дитинстві сам вирізував бумагу і робив книгу. Книга у його житті має велике значення. “Соціальні мережі, телевізор це не головне – книга відображує наше минуле і сучасне. Вона відобразить і майбутнє” – говорить пан Леонід у спілкуванні.

За минулий рік тільки у районній бібліотеці він взяв і прочитав 180 книг. Маючи господарство, роботу він завжди з книгою.

Долаючи шлях до роботи у поїзді встигає прочитати 50 сторінок так само у зворотному напрямку.

Часто знайомі запитують коли він встигає стільки читати: “Я не ледащо я встигаю все, як сказав Бекон Френсіс “Є книги, які треба тільки покуштувати, є такі, які краще всього проковтнути, і лише деякі варто розжувати і переварити”.

Любов Михальчук