02-06-2016

2 червня 2016 року в читальному залі Ківерцівської районної бібліотеки відбувся черговий методичний день для бібліотечних працівників району. На ньому було розглянуто ряд актуальних питань роботи бібліотек:

1. Про завдання бібліотек по відзначенню 20-ї річниці Конституції України та про роботу з користувачами у літній період (директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І.)

2. Про роботу з бібліотечним фондом (провідний бібліотекар ЦРБ Літковська Л. Г.)

Знайомство з новими методичними матеріалами (методист Ківерцівської РЦБС Мілінчук Н. Р.)

3. Працівники бібліотек-філій, які приймали участь у занятті школи бібліотечних інновацій на базі бібліотеки-філії с. Хорлупи, запропонували для перегляду своїм колегам власноруч виготовлені буктреллери на нові книги українських авторів, а саме: Талан С. "Коли ти поруч" (бібліотека с. Борохів), Медвідь Г. "Замкова гора" (бібліотека с. Озеро), Гуменюк Н. "Білий вовк на чорному шляху" (бібліотека для дорослих смт. Цумань), Гуменюк Н. "Енна дорога до себе" (бібліотека с. Сокиричі), Корнійчук Н. "Сонячна борозна" (бібліотека с. Прилуцьке), Боярчук П. "Радзивіли та стара Олика" (бібліотека для дорослих смт. Олика).

У роботі методичного дня прийняла участь начальник відділу культури та туризму Ківерцівської райдержадміністрації Левчук Є. П.