22-04-2016

21 квітня 2016 року на базі бібліотеки села Хорлупи відбулося перше заняття новоствореної школи бібліотечних інновацій на тему "Шляхи формування ефективного використання інформаційних ресурсів бібліотек у роботі з користувачами". На навчання було запрошено працівників книгозбірень, які оснащені комп’ютерами. Завдання полягало в тому, щоб удосконалити знання та практичні навики бібліотекарів по використанню інформаційних технологій у роботі з користувачами.

Відкрила заняття директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І. У своєму виступі вона зосередила увагу на питаннях реклами діяльності установ серед жителів сільських громад.

З великим інтересом всі присутні переглянули слайд-презентацію про роботу бібліотеки-бази заняття, яку підготувала бібліотекар Грудік І. М.

Працівниками ЦРБ та РДБ було надано змістовні консультації на теми "Креативні форми реклами бібліотеки" (бібліограф РЦБС Вергун І. М.) та "Об’єднання зусиль та ресурсів задля підтримки дитячого читання" (заступник директора по роботі з дітьми Доридор Л. В).

Методист Ківерцівської РЦБС проаналізувала діяльність бібліотечних установ по використанню інформаційних технологій в процесі обслуговування читачів.

В ході навчання відбулися практичні заняття по створенню буктрейлерів та рекламних буклетів.

У роботі школи прийняла участь начальник відділу культури та туризму Ківерцівської райдержадміністрації Левчук Є. П.

Заняття ще раз підтвердили думку про те, що в роботі по використанню інформаційних технологій потрібні знання, вміння, креативність бібліотечних працівників.