12-02-2016

Вчора, 11.02.2016 р., відбулося засідання читацької ради центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області. На порядок денний засідання було поставлено всього 2 питання – звіт про використання позабюджетних коштів, що надійшли в бібліотеки-філії Ківерцівської РЦБС протягом 2015 року та затвердження плану роботи читацької ради на 2016 рік.

По першому питанню виступила директор Ківерцівської РЦБС Л. І. Михальчук. Вона поінформувала присутніх, що за 2015 р. бібліотеками системи від благодійників було отримано 18893 грн. Дані кошти, разом із залишком коштів на рахунках станом на 01 січня 2015 р., були використані на поповнення книжкових фондів бібліотек системи на загальну суму 23415 грн. На завершення свого виступу Л. І. Михальчук поінформувала присутніх про зміцнення матеріально-технічної бази бібліотек системи за 2015 р. та про масові заходи, які провела бібліотека у звітному році.

По другому питанню присутні ознайомилися планом роботи читацької ради Ківерцівської ЦРБ на 2016 рік.

На завершення засідання голова читацької ради Парафенюк Г. С. дякувала працівникам Ківерцівської ЦРБ за чуйність і професіоналізм в обслуговуванні читачів та відмітила, що працівники бібліотеки прикладають максимум зусиль для покращення роботи установи.