19-10-2015

Бібліовізити, як одна з форм запровадження і поширення кращого досвіду роботи бібліотек, вже стала традиційною в нашій РЦБС.

16 жовтня 2015 року відбувся такий візит в бібліотеки-філії Олицької зони, під час якого було відвідано 10 бібліотек. Основна увага була приділена презентації закладів своїм колегам та ознайомлення з досвідом роботи своєї установи. Слід відмітити, що всі працівники дуже відповідально та творчо готувалися до зустрічі з своїми колегами. Кожна бібліотека вражає оригінальністю в оформленні, актуальністю та різноманітністю форм роботи з користувачами.

Найкращими, за спільною думкою всіх учасників бібліовізиту, були визнані: бібліотека-філія для дорослих смт. Олика (завідуюча Гордійчук Л. Д.), працівники якої представили виставки-інсталяції "З днем народження, книго" та "Я є капелюх", бібліотека-філія с. Покащів (бібліотекар Печерська Г. І.), яка презентувала тематичну полицю "Майстер поем Борис Олійник", присвячену 80-річчю від дня народження українського поета. Гарним доповненням до якої стала "Пісня про матір" на слова поета у виконанні завідуючої сільським клубом Тарасюк М. В.

А найбільший інтерес та схвалення колег отримала презентація роботи бібліотеки-філії села Хорлупи (бібліотекар Грудік І. В.). Вона представила детальну інформацію про роботу установи за весь період своєї діяльності в даній установі у формі слайд- показу.

Бібліовізити дуже корисна форма роботи, яка сприяє зміцненню ділових та творчих зв’язків між колегами. А ще вона стимулює до постійного пошуку нових форм і методів роботи з користувачами книгозбірні.