01-10-2015

Цього року професійне свято для бібліотекарів Ківерцівської центральної районної бібліотеки для дорослих було особливим, адже крім Всеукраїнського дня бібліотек, котрий ми відзначаємо щорічно 30 вересня, бібліотека святкувала свій 75-річний ювілей.

Напередодні, 29 вересня, працівники системи, відвідали Волинський обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка, де приймали вітання з нагоди професійного свята та нагороди та подяки від представників районної влади. А після урочистостей, разом з колегами з інших районів, переглянули комедію І. Карпенка-Карого “Мартин Боруля”.

30 вересня бібліотекарі організували для користувачів день відкритих дверей “Книжковий дім бібліотека, це затишок думок святих”, програма якого налічувала багато цікавих заходів.

Відкрила список ювілейних заходів презентація історії бібліотеки “Вже нову сторінку історія пише”, котру підготували та систематизували бібліограф ЦРБ Вергун І. М. та методист ЦБС Мілінчук Н. Р., а провела директор ЦБС Л. І. Михальчук. Мандрівку історією бібліотеки від часу утворення і до нинішніх днів зі сльозами на очах переглядали колишні працівники бібліотеки, а нині ветерани бібліотечної галузі Поліщук Т. П. (завідуюча бібліотекою для дорослих), Мирончук Л. Ф. (бібліотекар, завідуюча відділом обслуговування ЦРБ), Хазанюк М. Й. (колишній директор Ківерцівської ЦБС). По завершенню презентації, з їх вуст звучали спогади про час роботи, про колег з якими працювали та добрі побажання на майбутнє нинішнім працівникам.

В цей святковий день вітання приймали не лише бібліотекарі, а й користувачі закладу – переможці конкурсу “Найкращий читач бібліотеки”, що проходив в період з січня по вересень 2015 р. 10 переможців у 6 номінаціях були нагороджені дипломами та подарунком – краєзнавчим круїзом по пам’ятних та історичних місцях Ківерцівського району.

Також у рамках ювілейних заходів для учнів 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці було проведено бібліоекскурсію та перегляд фільму “Доторкнись і побач”.

Гостем години поетичного настрою був Ростислав Марищук, лікар отоларинголог поліклініки Ківерцівської РТМО, котрий презентував присутнім свою поетичну збірку “Йшли на схід батальйони”, а своїми першими поетичними спробами ділилася з присутніми студентка Ківерцівського медичного коледжу Приходько Ірина.

Члени клубу “Зустрічі без прощань”, який діє при Ківерцівській ЦРБ, побували в гостях у клубу “Віра. Надія. Любов”, який діє при бібліотеці-філії села Озеро. Цей візит залишив незабутні позитивні враження.

Впродовж дня бібліотекарі приймали відання з професійним святом і ювілеєм від представників керівництва району та галузі, а працівники редакції газети “Вільним шляхом” передали бібліотеці подарунок від родини самодіяльного композитора Ярослава Батенчука – нотне видання “Я до дому йду…”.

Святковий день минув. Добрі слова привітань від користувачів надихатимуть працівників бібліотеки на нові плани та творчі задуми, щоб організовувати нові зустрічі читачів з книгами та цікавими людьми.