14-09-2015

Вже кілька років поспіль бібліотекарі Ківерцівської ЦРБ відвідують Форум видавців, котрий уже традиційно проходить на початку вересня у Львові, щоб поповнити фонд бібліотеки літературними новинками. Цей рік не став виключенням.

Цьогорічна програма Форуму налічувала 1285 подій, що проходили на більш ніж 60-ти різних локаціях міста. Спеціальними гостями 22-го Форуму видавців були: Еліот Акерман (США), Юрій Андрухович (Україна), Франсуаза Барб Гааль (Франція), Ганс Боланд (Нідерланди), Марек Бьєнчек (Польща), Сергій Жадан (Україна), Оксана Забужко (Україна), Крістіне Кошель (Німеччина), Бей Лінг (Китай), Генрі Марш (Велика Британія), Маріуш Машкевич (Польща), Адам Міхнік (Польща), Катя Петровська (Німеччина), Пітер Померанцев (Велика Британія).

Для читачів бібліотеки було придбано найновіші видання українських письменників, такі як “Приватний щоденник” М. Матіос, “Чорне сонце” В. Шляра, “Камінь посеред саду” В. Лиса, “Вересові меди” Н. Гуменюк, “Чорний ліс” А. Кокотюхи, “Карби і скарби” М. Дочинця, “Гордієві жінки” Ж. Куяви, “Загублений між війнами” Н. Доляк, “Маріупольський процес” Г. Вдовиченко та багато інших.

Чекаємо любителів книги у гості до бібліотеки!