21-10-2010

Поява нового терміну «Імідж», що нині є дуже популярним, не могла обійти й бібліотечну діяльність. На базі бібліотеки-філії с. Бодячів відбулося чергове заняття майстер-клас – «Імідж бібліотеки». На навчанні були присутні бібліотекарі сіл Суськ, Словатичі, Звози, Сокиричі, Вишнів, Борохів, Жидичин, Кульчин і Озерце. Перед присутніми виступили – Любов Іллівна Михальчук – директор ЦБС, Євгенія Михайлівна Мацюк – голова сільської ради та директор школи – Олександр Сергійович Сахарук.

 Основна увага була зосереджена на тому, що сьогоднішній бібліотекар – не лише зберігач і популяризатор книг, а й інформаційний консультант, навігатор в океані інформації.

Дискутуючи, бібліотекарі дійшли висновку, що першочерговий їх обов’язок – презентувати всім бібліотеку, як затишне приміщення, наповнене доброзичливою атмосферою, з високим рівнем бібліотечно-інформаційних послуг та з креативними, винахідливими, яскравими кадрами. Адже від життєвої та професійної позиції бібліотекаря напряму залежить престиж книгозбірні.

Остаточною метою цієї діяльності є формування позитивного відношення суспільства до бібліотеки, доброзичливого ставлення до неї з боку керівних структур, привертання уваги до фінансового її становища, створення привабливості для користувачів.
На закінчення заняття бібліотекарі бібліотек-філій обмінялися досвідом роботи.