09-07-2015

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня встановлено на 8 липня – день святих Петра і Февронію шанують в народі як покровителів домашнього вогнища, зберігачів подружньої любові.

Їхній шлюб багато століть є зразком християнського шлюбу.

Адже в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя. Родина навчає нас поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу. Сім'я — це та затишна і тиха гавань, де люблять, піклуються, завжди підтримають і допоможуть.

Саме з цієї нагоди 8 червня зібралися в районній бібліотеці читачі та члени клубу "Зустрічі без прощань…" на свято кохання у шлюбі "Тільки родина, як зірка єдина – твій порятунок, твій порятунок, твій вірний причал". В святково прибраній залі, білі ромашки, як символ кохання, створювали атмосферу відкритості, ніжності…

Настоятель Свято – Миколаєвської церкви отець Олександр розповів про життя святих Петра і Февронії. А заступник голови адміністрації Третяк Сергій Валерійович привітав усіх зі святом.

Ведучий Віктор Пахолюк дарував поетичні рядки В. Крищенка, В. Простапчука, О. Богачука, читав гумор. Гурт "Доля" у складі подружжя Новицьких Валентини та Анатолія, Віктора Пахолюка зачаровували присутніх своїм співом. Присутні, не стримуючи своїх емоцій, співали разом з ними.

Почуття захоплення викликали роботи Мельничук Ольги Анатоліївни, яка представила свої вишиванки, оригамі, депупаж, а також роботи свого чоловіка художника. Родина Панасюків також багата талантами. Галина Василівна чудова вишивальниця, а її невістка неперевершений майстер-кондитер, у цьому переконалися всі запрошені, які мали змогу познайомитися з їх роботами.

Органічно доповнила свято виставка-хоббі "Посміхнися, Україно, чудесами твоїх рук".

Кожна людина за своє життя повинна побудувати в своєму серці "храм любові". Також – обов’язково зуміти його зберегти, а це вже набагато складніше. Як говорив Г. Сковорода: "Спочатку саме ти маєш полюбити, щоб тебе могли полюбити інші… Любов виникає з любові…".

А яке родинне свято без солодощів? Присутні насолоджувалися смачним тортом.