03-06-2015

Ківерцівська центральна районна бібліотека постійно прагне до розширення поля своєї діяльності та надання нових бібліотечних послуг.

Сьогодні районна бібліотека для дорослих гостинно запросила на святкове подвір’я, любителів книги. Так, саме на подвір’я, бо на дворі тепле літо і просить воно нас бути більше на свіжому повітрі. Тому і виникла ідея створити читальний зал під відкритим небом. Реалізувати мрію в реальність допоміг спонсор, депутат районної ради Дейна В. Ю.

Всяке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань, з якими до присутніх звернулися голова районної ради Киричук А. С. та заступник голови райдержадміністрації Третяк С. В.

Директор ЦБС, Л. І. Михальчук, розповіла, як працюватиме цей читальний зал, якими послугами зможуть скористатися відвідувачі. Окрім періодичних видань, книг в літньому читальному залі є доступ до безкоштовного Wi-Fi.

На завершення заходу, вихованці ЦДЮТ (керівник Чепелюк В. М.), інсценізували уривок з казки "Червона Шапочка та розбійники".