07-05-2015

Сьогодні на нашу рідну землю прийшло нове лихо – біль утрат в зоні АТО. Майже рік ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави.

7 травня, в читальному залі районної бібліотеки, відбулася вахта пам’яті за книгою “Волинський пантеон: Схід – 2014” Олександра Дем’янюка та Геннадія Гулько, в книзі йдеться про долю 96 волинських військових, які загинули в зоні АТО, відстоюючи незалежність України. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки. Серед них мешканці нашого району: Олег Михайлов (с. Дерно), Руслан Калуш (с. Озерце), Володимир Зарадюк (с. Кульчин), Андрій Карпюк та Дмитро Степанов (с. Суськ).

Найвищою нагородою тих, хто уцілів, – є життя, а для загиблих – пам’ять.

Митрофорний протоієрей УПЦ КП Іван Семенюк з присутніми помолився за загиблими воїнами. “Реквієм” прочитала Юлія Бичок, голова районної ради А. С. Киричук та заступник голови РДА С. В. Третяк сказали, що це книга пам’ятник, щоб герої не забулися у вирі нашого життя і ніколи не згасла пам’ять про них.

Хай горять свічки, як болючий щем про наших героїв, які навічно стали журавлями. “Мамо, не плач, я повернуся весною” прочитав вірш на завершення Микола Скубій.

Роки… Скільки б їх не минуло не зітруться імена тих, хто не повернувся з АТО. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.