14-09-2010

10 вересня 2010 року для користувачів Центральної районної бібліотеки для дорослих, районної дитячої бібліотеки та бібліотеки-філії для дорослих смт. Цумань відбулося урочисте відкриття Центрів вільного доступу до мережі Інтернет. Це стало можливим завдяки успішній участі проекту центральної районної бібліотеки у програмі «БІБЛІОМІСТ», яка проваджена Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках партнерства з Фундацією Білла та Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку та Міністерства культури і туризму України.

Основне завдання програми «БІБЛІОМІСТ» - допомагати публічним бібліотекам та їх користувачам у вільному та безкоштовному доступі до інформації за допомогою мережі Інтернет.

Загалом бібліотеки району отримали 15 комп’ютерів (9 комп’ютерів отримала Центральна районна бібліотека для дорослих, 2 – дитяча районна бібліотека, а також по 2 комп’ютери отримали бібліотеки-філії для дорослих смт. Цумань та смт.  Олика).

На урочистому відкритті були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Йосипівна Ващинець, заступник голови райдержадміністрації Володимир Васильович Стрільчук, начальник управляння культури і туризму облдержадміністрації Володимир Леонтійович Лисюк, начальник відділу культури і туризму Галина Семенівна Слатініна, бібліотекарі шкіл, заступники директорів з виховної роботи міських шкіл, користувачі бібліотек, від яких звучали щирі слова вітання.

Директор ЦБС Любов Іллівна Михальчук подякувала всім, хто допомагав у відкритті Інтернет-центру – владі, спонсорам, а також регіональному координатору програми Анастасії Мах-Мазурок.