27-04-2015

27 квітня 2015 року на базі бібліотеки-філії села Ставок відбулося заключне заняття школи професійної майстерності на тему “Бібліотечні клуби за інтересами – важливий чинник формування читацьких інтересів та організації дозвілля користувачів”.

Слухачі школи ознайомилися з роботою книгозбірні с. Ставок, яку очолює бібліотекар з 36-річним стажем роботи Матяшок Л. Ю.

Учасники заняття прослухали консультації “Об’єднання за інтересами як одна найефективніших форм взаємодії з користувачами різних вікових категорій” (зав. відділом обслуговування Ківерцівської ЦРБ Мартинюк І. В. та “Клуб за інтересами – центр формування читацької культури дітей” (заступник директора по роботі з дітьми Доридор Л. В.).

До практичних занять було включено: відкрите засідання клубу “Джерельце”, який діє при бібліотеці с. Ставок для учнів 3-4 класів (пройшло у формі вікторини “Люби і знай свій рідний край”) та засідання круглого столу “Читацький клуб: його надбання та проблеми”.

Бібліотекарі поділилися своїми враженнями про роботу бібліотеки-бази заняття та обмінялися думками про роботу своїх читацьких об’єднань, задумами про їх подальшу роботу, ознайомилися з методичними матеріалами.

Директор Ківерцівської РЦБС Михальчук Л. І. не тільки прийняла участь у роботі школи, але як депутат Ківерцівської районної ради, провела прийом своїх виборців та відповіла на запитання, які їх цікавили.