16-04-2015

16 квітня 2015 року в читальному залі Ківерцівської ЦРБ відбувся день взаємної інформації “Як оформити житлову субсидію”. В ході якого бібліотекарі, читачі книгозбірні та жителі міста зустрілися з представниками  управління соціального захисту Ківерцівського району та заст. голови Ківерцівської РДА Третяком Сергієм Валерійовичем. Представники відомства розповіли присутнім про порядок призначення  житлових субсидій та нововведення в оформленні субсидій.

Консультації надали Розум Валентина Андріївна, начальник управління соціального захисту населення та Тусюк Олена Антонівна, начальник відділу грошових виплат і компенсацій.

Представник влади запевнив, що буде надана необхідна допомога по прийому громадян за місцем проживання і оформили субсидії вчасно.

Учасники зустрічі мали змогу отримати інформацію про запровадження соціальних норм житла та соціальних нормативів користування ЖКП, а також про новий механізм розрахунку обов’язкового відсотка платежу для кожної родини.

Працівники бібліотеки підготували тематичну полицю “Субсидії на житлово-комунальні послуги по-новому”.