04-02-2015

3 лютого 2015 року відбувся методичний день бібліотечних працівників Ківерцівської РЦБС.

Директор Михальчук Л. І. ознайомила бібліотекарів з Колективним договором між дирекцією РЦБС та профкомом бібліотечних працівників на 2015-2016 роки, який було обговорено та схвалено. Також для працівників було проведено інструктаж з охорони праці та протипожежній безпеці у бібліотечних установах.

Заступник директор по роботі з дітьми Доридор Л. В. у своєму виступі зосередила увагу на основних напрямках роботи з юними користувачами бібліотек-філій.

Бібліограф Ківерцівської РЦБС Вергун І. М. презентувала присутнім “Календар знаменних і пам’ятних дат Ківерцівщини на 2015 рік”. З новими матеріалами, що надійшли з обласних бібліотек, ознайомила бібліотекарів методист Мілінчук Н. Р.

Було оголошено про проведення соціологічного дослідження “Читаюча книга Ківерцівщини”, яке буде проводитись в бібліотеках-філіях Ківерцівської РЦБС з лютого по листопад 2015 року серед користувачів бібліотек та бібліотекарів.

Присутні мали змогу ознайомилися з інсталяційною виставкою “Мотив двох сердець”, яка розміщена на абонементі Ківерцівської ЦРБ і присвячена Дню закоханих.

Всі працівники Ківерцівської РЦБС долучилися в цей день до благодійної акції “Бандероль на фронт”, яка проводиться регіональним представництвом Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Цю допомогу було передано представнику Самооборони м. Ківереці Гетманчуку Сергію.