03-02-2015

Читаюча книга Ківерцівщини

Доля книг залежить від того,
як вони сприймаються читачами
(Теренціан Мавр)

Хто читає сьогодні? Кого читають і якими творами захоплюються? Які письменники є популярними на сьогоднішній день? Сучасна українська література, котру варто читати, доволі різноманітна – молоді автори, відомі українські письменники, переклади та перевидання, книги для дітей. Щоб дізнатися про це, працівники Ківерцівської централізованої бібліотечної системи проводять рейтинг книжок українських письменників. Він пройде під девізом: “Читаю сам і раджу Вам!”.

Мета дослідження – вивчити попит на вітчизняну книгу серед жителів району, скласти рейтинг найбільш успішних, найбільш затребуваних, з точки зору користувачів, письменників сучасності, визначити найпопулярнішу книгу 2015 року у Ківерцівському районі. Такий моніторинг є важливим у популяризуванні кращих зразків української художньої літератури в бібліотеках, дієвою підказкою для якісного комплектування фондів бібліотек, сприятиме поліпшенню задоволення динамічно зростаючих читацьких потреб.

Анкетування буде проводитися серед користувачів бібліотек та бібліотечних працівників району.

Всі бажаючі зможуть долучитися до опитування, взявши участь у анкетуванні, яке буде проходити з лютого по листопад місяць 2015 р., кожен має можливість задуматись, яке місце у його житті займає книга та читання. Безперечно, найважливіші книги кожен має вибрати сам.

Отже, обираючи з доволі багатого поля української художньої літератури, вам потрібно виділити авторів, з творчістю яких, на Вашу думку, варто ознайомитися. Пройти анкетування Ви можете у будь-якій бібліотеці Ківерцівського району, або за посиланням на сайті Ківерцівської РЦБС.