25-11-2014

Серед розмаїття подій силою величезного смутку і скорботи в серцях мільйонів нині сущих, величезним болем, як невиліковна рана, нагадує про себе саме ця страшна подія – голодомор в Україні 1932-1933 років.

22 листопада, Україна вшанувала пам’ять загиблих у ці страшні роки. Понад півстоліття ця жахлива сторінка в історії України замовчувалася і лише в кінці XX століття з'явилися перші публікації, дослідження, почався запис спогадів очевидців, видання збірок архівних документів, спогадів, увічнення пам'яті жертв Голодомору.

ЗОШ №1 І-ІІІ ст. м. Ківерці, спільно з бібліотекою для дорослих, провели годину пам'яті "Стежками болю й мук". Ведучими заходу були учні 9-го та 8-го класів (класні керівники: Гузюк Л. В., Шевчук А. П.), які донесли до сучасної молоді правду про жахливі події 1932-33 років, знайомили з численними свідченнями очевидців голодомору. Присутнім було продемонстровано презентацію "Пам'ятаємо про голодомор…" та виставку-календар "І пам'ять про скорботний тридцять третій", а бібліограф Вергун І. М. ознайомила з літературою.