07-10-2014

Сьогодні, 7 жовтня 2014 р., у приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся тренінг для працівників бібліотек-філій системи в рамках ініціативи Міністерства культури України “Про реалізацію проекту “Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами”. У тренінгу взяли участь бібліотекарі бібліотек-філії населених пунктів, на території яких проживають вимушені переселенці. Також на захід було запрошено начальника управління соціального захисту населення у Ківерцівської РДА Розум В. А., котра розповіла присутнім про реальну ситуацію з вимушеними переселенцями у районі та про нагальні потреби внутрішньо переміщених осіб.

Метою зустрічі було окреслення кола діяльності бібліотек Ківерцівської РЦБС із забезпечення надання бібліотечно-інформаційних послуг вимушеним переселенцям, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян з місцевими органами влади, сприяння їх соціальній адаптації. Бібліотекарі обговорили спектр послуг, які вони можуть надавати вимушеним переселенцям та ознайомилися зі змінами у законодавстві.