02-06-2010

«Народознавча робота бібліотеки і формування національної свідомості» під такою назвою 2 червня 2010 року  відбувся семінар працівників Ківерцівської централізованої бібліотечної системи на базі бібліотеки-філії с. Домашів Журавичівської сільської ради.

Соціальна значимість бібліотеки визначається, перш за все, об'єктивною потребою суспільства в збиранні, зберіганні і використанні духовних надбань, відображених у книгах. Але бібліотека сьогодні не просто збирає, опрацьовує, зберігає інформацію, вона виконує і не менш важливі завдання: просвітництво, інформування, виховання, комунікація".

Працівники мали можливість ознайомитись з роботою бібліотеки-філії, отримали консультації та обмінялися досвідом. Народний аматорський фолькльорний гурт «Живиця» під керівництвом Надії Бугайчук дарували вінок українських пісень. Учасники семінару ознайомилися з  виставкою робіт майстрині Петриківського розпису Мельник Любові Федорівни.

 В роботі семінару взяли участь сільський голова Лукашук Леонід Олександрович та директор Ківерцівської ЦБС Любов Іллівна Михальчук.