02-10-2014

25 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбулося нагородження переможців обласного огляду-конкурсу “Бібліотека – креативний простір для молоді”, який був оголошений на початку року управлінням культури облдержадміністрації, Волинською обласною бібліотекою для юнацтва спільно з Волинським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та Волинською обласною організацією профспілки працівників культури України.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова журі конкурсу, начальник управління культури Волинської ОДА Валерій Дмитрук та директор обласної бібліотеки для юнацтва, заслужений працівник культури України Марія Мах.

У конкурсі, метою якого була популяризація книги та читання серед молоді, взяли участь всі ЦРБ (ЦМБ) області. Було створено та представлено на розгляд журі 21 відеосюжет.

За результатами конкурсу найкращою визнано роботу Нововолинської центральної міської бібліотеки на книгу Тіни Гальянової “Ходіння Туди і Назад”. За буктрейлер по книгі Габріели Запольської “Малашка”, друге місце отримала Ківерцівська ЦРБ. Автори всіх буктрейлерів отримали призи.