02-10-2014

1 жовтня 2014 року в залі засідань Ківерцівської райдержадміністрації відбулося урочисте засідання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотечних працівників Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи  привітав з професійним святом голова Ківерцівської районної ради А. С. Киричук. Він вручив Почесні грамоти Ківерцівської районної ради та районної держадміністрації працівникам центральної районної бібліотеки Кушнір Н. С. та Матвіюк Л. А.

Начальник відділу культури Ківерцівської РДА Слатініна Г. С. щиро вітала бібліотечних працівників з святом та вручила Подяки Ківерцівського районного відділу культури бібліотекарям бібліотек-філій сіл Хорлупи Грудік І. В. та Пальче Вілігурській І. М., а також бібліотекарю Ківерцівської ЦРБ  Ульянець В. О.

Директор Ківерцівської РЦБС, вітаючи колег зі святом, висловила подяку не лише працівникам Ківерцівської ЦРБ, але всім іншим, хто допомагав  облаштовувати нове приміщення, урочисте відкриття якого відбулося днем раніше.

За багаторічну працю на бібліотечній ниві та з нагоди особистого ювілею дирекція та профком бібліотечних працівників відзначили подяками бібліотекаря бібліотеки-філії села Чемерин Гринюк В. П. та бібліотекаря бібліотеки-філії села Личани Вахрамєєву Г. В.

Музичні вітання та найкращі побажання для усіх присутніх лунали від працівників районного будинку культури ім. М. Ковальова.