07-07-2014

Рід, які слова святі
Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми з вами гілочки на дереві
Що вже стоїть віки
.

Кожен рід – це велике дерево, на якому гілочки, які швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім’ї. Як гілка міцно зростає із стовбуром, то її не відламати, так і родина ніколи не ослабне, поки буде споживати соки землі-матінки через мову, звичаї, обряди, родинні реліквії.

Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю ми – виходимо в суспільство. В сім’ї нам вручають естафету досвіду поколінь, котру ми повинні нести далі, щоб передати її своїм дітям і тим самим майбутньому. Так, на передодні всеукраїнського Дня родини районна бібліотека для дорослих спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ківерцівського району, для членів клубу “Зустрічі без прощань …” провели літературно-поетичний ноктюрн “Щастя бути разом”.

Святковий настрій та атмосферу родинного спілкування, справжньої радості під час дійства підтримували чудові українські пісні  у виконанні ансамблю естрадної пісні “Домісолька”, муз. керівник С. В. Дем’янчук, вихованці ЦДЮТ.

Для присутніх пролунали пісні: “Сіяв батько жито”, “Просто Марія”, “Родина”, “Мама й тато”, “Захисникам Вітчизни” та ін.

Гостей почастували солодощами, пригостили чаєм, жінки мали змогу поспілкуватися.