08-05-2014

Щороку, 9 травня, ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною дісталася людству ця перемога. Чи не найбільше втрат зазнала Україна. Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – Його битва, його перемога над фашизмом. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Невблаганний час жорстоко проріджує їхні лави – ветеранів війни меншає серед нас.

До свята Дня Перемоги, 8 травня 2014 року, в районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття відділу Другої Світової війни. Центральна районна бібліотека долучилася до цієї події, розгорнувши книжкову виставку “У вихорі війни”. Присутні мали змогу ознайомитися з літературою про найважливіші військові операції на шляху до Перемоги: збірники документів, архівні матеріали, листи, доповіді, статті, дослідження, художньо-документальні твори, спогади ветеранів про героїчні будні Великої Вітчизняної війни, стійкість і мужність радянських воїнів, народних месників, які ціною власного життя наблизили великий День Перемоги.

Нехай же і в ці світлі травневі дні Перемога далекого 1945-го нагадає кожному: ми були, є й повинні бути єдиним народом, котрий усі негаразди, труднощі, атаки ворогів-неодмінно переможе!