16-02-2014

Шановні користувачі!

Ківерцівська районна бібліотека, спільно з Тренінговим центром Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки, надає можливість щовівторка отримати безоплатну первинну правову допомогу для жителів територіальних громад Волинської області з використанням інформаційних технологій (за допомогою Skype-зв’язку).

Прийом буде проходити з 15:00 по 17:00 год.

Графік прийому на лютий 2014 року

18 лютого

Руденко Ростислав Євтухович

Начальник Волинського обласного центру вторинної безоплатної правової  допомоги

Питання доступу до безоплатної правової допомоги відповідно до ЗУ "Про безоплатну правову"

25 лютого

Клехо Анатолій Євгенович

Заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області

Питання виконання судових рішень: порядок здійснення виконавчого провадження; порядок здійснення  звернення стягнення на майно боржника, заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника; виконання рішень  за якими боржник зобов’язаний особисто вчинити певні дії тощо.

Запрошуємо завітати до бібліотеки!

*Щодо подальшого графіку прийомів звертайтеся до районної бібліотеки за тел. 2-16-82