21-11-2013

20.11.2013 р. в м. Луцьку в приміщенні Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки відбувся обласний огляд-конкурс сільських бібліотек "Бібліотека на службі сільської громади".

Основною метою та завданням конкурсу було визначення ролі бібліотеки у соціально-економічному розвитку села. Ківерцівський район представляла бібліотека-філія с. Ставок, бібліотекар Матяшок Людмила Юхимівна.

Бібліотека села Ставок є культурним центром для місцевої громади. Книгозбірня не лише обслуговує користувачів але й проводить соціокультурну діяльність, виходячи із життєвих та соціальних потреб кожного члена сільської громади.

Бібліотечний працівник постійно вивчає і впроваджує в практику роботи своєї бібліотеки нові форми роботи, щоб забезпечити відповідний імідж своєї установи.

За підсумками обласного огляду-конкурсу бібліотека-філія с. Ставок здобула перемогу у номінації "Кращий читацький клуб, любительське об'єднання" за що була нагороджена дипломом Волинського обласного відділення Української бібліотечної асоціації та цінним подарунком, а також подякою Волинського обласного управління культури за активну участь у конкурсі.