20-11-2013

З кожним роком ми підростаємо та стаємо більш самостійними, самі ходимо до школи, магазину, користуємось громадським транспортом, побутовою технікою тощо.

Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, препаратами побутової хімії. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Ці правила вивчити неважко, набагато важче дотримуватись їх кожний день. Саме навчити дітей жити безпечно - таку ціль мав "Тиждень знань безпеки життєдіяльності", котрий проходив у школах міста. Учні мали можливість зустрічатися з представниками різних екстрених служб, активно брали участь у вікторинах, конкурсах малюнків.

На завершення "Тижня знань безпеки життєдіяльності", 19 листопада, бібліотечні працівники Ківерцівської ЦРБ спільно з учнями 8-го та 5-го класів ЗОШ №1, класні керівники Шевчук Альона Петрівна, Бондар Людмила Миколаївна та учнями 8-А класу КЕШ, класний керівник Хмілевська Людмила Йосипівна, провели прес-конференцію "Вчимося жити безпечно". В ігровій формі школярі самі виконували ролі представників ЗМІ та представників екстрених служб та служб швидкого реагування.

Під час заходу було продемонстровано слайд-шоу, на якому дітям на конкретних прикладах було показано різні надзвичайні ситуації, котрі можуть трапитись з ними, а правила поведінки в при їх виникненні.