02-10-2013

Музика супроводжує людство з найдавніших часів. Споконвіку людина черпає у цьому джерелі натхнення і сили. Взявши початок з архаїчних звуків доісторичних інструментів, музика розвинулась у надзвичайно багату палітру жанрів та стилів, серед яких кожен обирає свій улюблений. Музика володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики.

Музика не старіє, вона подорожує з нами крізь час, і буде жити стільки, скільки буде існувати людина. Це свято було встановлене рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича. Вперше Міжнародний день музики відзначався 1 жовтня 1975 року.

2 жовтня в читальному залі центральної районної бібліотеки спільно з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели чергове засідання клубу за інтересами "Зустрічі без прощань…", зустріч була присвячена  Міжнародному дню музики.

Члени клубу мали змогу  відволіктися від щоденних клопотів, приймали активну участь у конкурсах та насолоджувалися чудовими українськими піснями: "Чебриці", "Мамина верба", "Била мена мати", "Червона рута", "Марічка" та ін.  у виконанні аматорів сцени районного будинку культури ім. Михайла Ковальова.

На завершення масового заходу ведучі  Саховська Олена та Дмитрук Ірина побажали всім присутнім любити і шанувати українську пісню.