01-10-2013

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Ківерцівської ЦРБ відбулося урочисте і святкове вшанування працівників бібліотечної галузі. Винуватців урочистостей прийшли привітати заступник голови Ківерцівської районної ради Киричук А. С., заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Федюк Л. А., начальник відділу культури Ківерцівської Райдержадміністрації Слатініна Г. С., директор Ківерцівської ЦБС Михальчук Л. І. Крім теплих слів привітання зі святом і побажання всіляких гараздів, очільники влади вручили найкращим працівникам книгозбірень Почесні грамоти Ківерцівської районної державної адміністрації та Ківерцівської районної ради (зав. бібліотекою-філією для дітей смт. Олика Бубало А. В., зав. філією с. Кульчин Антонюк Л. Ф.,). Подяки Ківерцівського районного відділу культури (колективу центральної районної бібліотеки та колективу районної дитячої бібліотеки, зав. філією с. Тростянець Корінчук І. С., зав. філією с. Журавичі Максимчук Т. П.).

Напередодні професійного свята в обласному центрі  Подякою голови Волинської обласної державної адміністрації нагороджено бібліотекаря бібліотеки-філії с. Вишнів Мельник Г. В., Почесними грамотами обласного Управління культури – бібліотекаря бібліотеки-філії с. Бодячів Редзій О. М., зав. бібліотекою-філією с. Сокиричів Лівончук І. М. Голова профкому працівників культури Ярослав Корнелюк відзначив грамотами та грошовими преміями керівників районних профспілкових організацій. Серед нагороджених була і голова Ківерцівської районної профспілки працівників культури Літковська Л. Г.

Родзинкою свята стала концертно-вітальна програма від працівників районного будинку культури ім. М. П. Ковальова. Неабияку насолоду отримали присутні від виступу лауреата цьогорічного конкурсу “Молодь Надзбруччя”, який проходив в Староконстянтинові, володаря гран-прі, народного аматорського чоловічого гурту “Соколи” (керівник Олександр Гарбуза) та пісень солістів РБК – Сергія Пісковця – переможця І обласного конкурсу виконавців естрадного співу ім. В. Бобицького, Сергія Стасюка, Віталія Шиліпука, Оксани Білоног. Невимушено, задушевно вів програму Юрій Сухарєв.

З гарними привітаннями і побажаннями для своїх районних колег виступили сільські бібліотекарі – Лівончук Ірина та Михайлюк Марія.

Від душі сміялися учасники свята від виступу сучасних баби Палажки і баби Параски (Ольга Редзій та Лариса Антонюк). Вони придумали та майстерно інсценізували влучну сценку про життя сучасної бібліотеки та її читачів.

Виступи сільських бібліотекарів справедливо заслужили не лише слова вдячності, а й щирі аплодисменти.